wtorek, 26 stycznia 2016
Prostokąciki#1
Cześć!
przedstawiam wam część 1 prostokącików,zwierzaki.
zrobione są z plasteliny.
Jak je zrobić?
potrzebne będą:
sowa
plastelina w kolorach:
plastelina w kolorach:
plastelina w kolorach:
plastelina w kolorach:
plastelina w kolorach:
sposób przygotowania:
sowa:
królik:
przedstawiam wam część 1 prostokącików,zwierzaki.
zrobione są z plasteliny.
Jak je zrobić?
potrzebne będą:
sowa
plastelina w kolorach:
- fioletowy
- różowy
- pomarańczowy
- czarny
plastelina w kolorach:
- szary
- różowy
- czarny
plastelina w kolorach:
- zielony
- ciemny zielony
- czarny
plastelina w kolorach:
- pomarańczowy
- różowy
- czarny
plastelina w kolorach:
- różowy
- czarny
sposób przygotowania:
sowa:
- urwij kawałek fioletowej plasteliny najlepiej od razu z pudełka w tedy będzie gotowy prostokąt jeśli nie masz ulep kształt prostokąta uwaga musi stać w pionie
- nalep małą różową plamkę na prostokąt w ten sposób będziemy mieli brzuszek
- uformuj płaskie fioletowe koło i przetnij na pół następnie przylep na bokach prostokąta
- uformuj pomarańczową kulkę i zrób czymś ostrym przedziałek/kreskę i przylep nad brzuszkiem
- ulep fioletowy"pasek" i przedziel na pół a następnie przylep na górną część prostokąta w ten sposób mamy grzywkę
- przylep dwie małe czarne kuleczki nad dzióbkiem aby uzyskać oczy
królik:
- urwij kawałek szarej plasteliny najlepiej od razu z pudełka w tedy będzie gotowy prostokąt jeśli nie masz ulep kształt prostokąta uwaga musi stać w pionie
- nalep małą różową plamkę na prostokąt w ten sposób będziemy mieli brzuszek
- uformuj dwie małe szare łapki i przylep tak aby trochę nachodziły na brzuszek
- ulep szare koło następnie przetnij na dwie części i na dole
- ulep różowe koło następnie przetnij na dwie części i na dole ale zrób trochę mniejsze od szarego koła
- nalep różowe plamki na szare i przyklej na górną część prostokąta w ten sposób mamy uszka
- uformuj małą różową kulkę i przylep nad brzuszkiem, mamy nosek
- przylep dwie małe czarne kuleczki nad noskiem aby uzyskać oczy
żółw:
- urwij kawałek plasteliny w kolorze jasno zielonym najlepiej od razu z pudełka w tedy będzie gotowy prostokąt jeśli nie masz ulep kształt prostokąta uwaga musi leżeć poziomo
- ulep gruby placek w kształcie koła w kolorze ciemnym zielonym i nalep na górną część prostokąta
- zrób dwa jasno zielone"paski" i obydwa przetnij na pół i nalep na dolną część prostokąta w ten sposób uzyskamy łapki
- przylep dwie małe czarne kuleczki na przeciwko skorupy (nie tam gdzie łapki tylko tak na przeciwko ogona ,który możecie zrobić) aby uzyskać oczy
kot:
- urwij kawałek pomarańczowej plasteliny najlepiej od razu z pudełka w tedy będzie gotowy prostokąt jeśli nie masz ulep kształt prostokąta uwaga musi stać w pionie
- uformuj dwie małe pomarańczowe łapki i przylep tak aby były zamiast brzuszka
- ulep dwa pomarańczowe trójkąty i przylep naprzeciwko łapek
- nalep różową kulkę wyżej niż łapki,ale tak żeby było pomiędzy łapkami aby uzyskać nosek
- ulep dwa czarne paski i przetnij na pół,a następnie nalep przy nosku aby uzyskać wąsy
- przylep dwie małe czarne kuleczki nad noskiem aby uzyskać oczy
świnka:
- urwij kawałek plasteliny w kolorze różowym najlepiej od razu z pudełka w tedy będzie gotowy prostokąt jeśli nie masz ulep kształt prostokąta uwaga musi leżeć poziomo
- zrób płaskie różowe koło i czymś ostrym zrób dwie małe kreski następnie przyklej tam gdzie żółwik ma oczy(tylko trochę niżej) to będzie nosek
- zrób różową spiralkę i przylep na przeciw noska (ogonek)
- ulep 4 kulki i przylep na dolnej części prostokąta (łapy)
- nad przednimi łapkami przylep dwie kulki(uszka)
- przylep dwie małe czarne kuleczki nad noskiem aby uzyskać oczy
całość wygląda tak:
Tą serie nazwałam prostokąciki:)
sobota, 23 stycznia 2016
Konkurs TUTU
Cześć!!!
Wielka Prośba do tych co mają Facebooka!
na stronie shop.tutu.eu pojawił się konkurs i mam 6 punktów,a dziewczynka małgosia,która ma 1,5 roku ma 208 punktów,a narysowała jakieś 3 kreski! pomożecie klikając LUBIĘ TO? Proszę!
https://shop.tutu.eu/julia-9-lat/
wszystkim co oddadzą głos wielkie dzięki,(będzie można napisać post gościnny!)
Avie Art
Wielka Prośba do tych co mają Facebooka!
na stronie shop.tutu.eu pojawił się konkurs i mam 6 punktów,a dziewczynka małgosia,która ma 1,5 roku ma 208 punktów,a narysowała jakieś 3 kreski! pomożecie klikając LUBIĘ TO? Proszę!
https://shop.tutu.eu/julia-9-lat/
wszystkim co oddadzą głos wielkie dzięki,(będzie można napisać post gościnny!)
Avie Art
piątek, 22 stycznia 2016
1000 Wyświetleń!
Cześć!!!
Po pierwsze przepraszam,że nie doszły jeszcze nagrody więc nie czekajcie,bo okazuje się,że
małpka 7, która ma wysłać nagrody,nie wie jak to się robi:( Ale nie martwcie się bo już dzisiaj ogłaszam kolejny konkurs z okazji 1000 wyświetleń i jak wygra jakaś osoba konkurs to wy dostaniecie nagrody.
Po drugie bardzo dziękujemy wam wszystkim (użytkowniczkom portalu Lilla Lou i nie tylko) wymienię : Jula Lou,Akacja,Moshi Art i milkamileczka za tysiąc wyświetleń dla tego pozwalam wam za to napisać post gościnny taki jak na blogu Juli Lou jeśli chcecie to piszcie w komentarzach
A po trzecie ogłaszamy konkurs 4 etapowy !
Etap nr 1
Bal Karnawałowy
u mnie bal karnawałowy jest w Lutym ale Mamy strasznie beznadziejnie! zaczynamy o 10:30(rano) a kończymy o 12:30(rano)
wiem,wiem straszna ze mnie gaduła no więc nie przedłużając zasady
ZASADY:
- praca musi być wykonana na obrysie Lilla Lou
- Praca musi zawierać tło
- pod uwagę brana jest staranność,wykonanie
- maxymalnie 2 prace
- przesyłajcie na e-mail lilu.i.avie.art@gmail.com
dziękuje wam za obserwowanie Bloga Avie Art
sobota, 16 stycznia 2016
Co zrobić na dzień Babci i dziadka?
Cześć!!!
Przedstawiam przykłady prezentów na dzień babci i dziadka:






źródło google
Dzień Babci-21 styczeń
Dzień Dziadka-22 styczeń
Przedstawiam przykłady prezentów na dzień babci i dziadka:

źródło google
Dzień Babci-21 styczeń
Dzień Dziadka-22 styczeń
wtorek, 12 stycznia 2016
świecące przedmioty
Cześć Kochani!!!
Najpierw chciałam powiedzieć,że nagrody dla Aganki i Żelki2003 dojdą trochę później:(
A i chciałam jeszcze dodać,że te świecące przedmioty to nie jakieś lampki itd. tylko takie no, a zresztą sami zaraz zobaczycie.
Zobaczyłam to po raz pierwszy gdy zobaczyłam filmik wykonany przez Adriannę Skon a tu macie link:
https://www.youtube.com/watch?v=ua_EeX6plqc
1. świecące kolczyki
świecące kolczyki na allegro kosztują 10 złotych.Tanio jak na świecące kolczyki powinny zwrócić duże zainteresowanie wśród waszych znajomych!

2.świecący power bank
Jak to zobaczyłam to myślałam,że po co komu taki power bank?Jednak przekonałam się o tym,że to nie jest takie złe bo jak np. jedziesz na wycieczkę,zbiórka około 5:30 a twój telefon się ładuje,jest ciemno,szukasz gdzie jest ładowarka,a jak to jest świecące to nie musisz szukać bo widać z daleka!
Cena na trendmania.pl 70 zł

3.świecące opaski
To już każdy chyba widział dla mnie nie jest super ale na wieczorowe imprezy będziesz świecić!
cena na allegro.pl 15zł

4.świecące buty LED
to są według mnie najlepsze buty na świecie(nie licząc air max'ów) teraz pierwsze jak do tej pory plusy i minusy butów:
Plusy:
-kilku kolorowe podeszwy
-kolory w podeszwach same się zmieniają
Minusy:
-trzeba włączyć świecące podeszwy pstryczkiem
-buty trzeba ładować
-cena (jak dla mnie drogie)
Cena:około 180 zł na allegro.pl
buty znajdziecie pod nazwą: buty podświetlane LED

5.poduszki LED
ostatnie ale moim zdaniem są najlepsze, przytulne i dostępne w różnych wzorach i kolorach kosztują jednak 40 zł na allegro.pl
Ode mnie to już wszystko mam nadzieje,że wam się podoba piszcie komentarze i pytania uwaga nasz blog jest w pracy!jeśli macie jakieś uwagi i coś innego wysyłajcie na e-mail lilu.i.avie.art@gmail.com
Najpierw chciałam powiedzieć,że nagrody dla Aganki i Żelki2003 dojdą trochę później:(
A i chciałam jeszcze dodać,że te świecące przedmioty to nie jakieś lampki itd. tylko takie no, a zresztą sami zaraz zobaczycie.
Zobaczyłam to po raz pierwszy gdy zobaczyłam filmik wykonany przez Adriannę Skon a tu macie link:
https://www.youtube.com/watch?v=ua_EeX6plqc
1. świecące kolczyki
świecące kolczyki na allegro kosztują 10 złotych.Tanio jak na świecące kolczyki powinny zwrócić duże zainteresowanie wśród waszych znajomych!
2.świecący power bank
Jak to zobaczyłam to myślałam,że po co komu taki power bank?Jednak przekonałam się o tym,że to nie jest takie złe bo jak np. jedziesz na wycieczkę,zbiórka około 5:30 a twój telefon się ładuje,jest ciemno,szukasz gdzie jest ładowarka,a jak to jest świecące to nie musisz szukać bo widać z daleka!
Cena na trendmania.pl 70 zł
3.świecące opaski
To już każdy chyba widział dla mnie nie jest super ale na wieczorowe imprezy będziesz świecić!
cena na allegro.pl 15zł
4.świecące buty LED
to są według mnie najlepsze buty na świecie(nie licząc air max'ów) teraz pierwsze jak do tej pory plusy i minusy butów:
Plusy:
-kilku kolorowe podeszwy
-kolory w podeszwach same się zmieniają
Minusy:
-trzeba włączyć świecące podeszwy pstryczkiem
-buty trzeba ładować
-cena (jak dla mnie drogie)
Cena:około 180 zł na allegro.pl
buty znajdziecie pod nazwą: buty podświetlane LED
5.poduszki LED
ostatnie ale moim zdaniem są najlepsze, przytulne i dostępne w różnych wzorach i kolorach kosztują jednak 40 zł na allegro.pl
Ode mnie to już wszystko mam nadzieje,że wam się podoba piszcie komentarze i pytania uwaga nasz blog jest w pracy!jeśli macie jakieś uwagi i coś innego wysyłajcie na e-mail lilu.i.avie.art@gmail.com
wtorek, 5 stycznia 2016
Wyniki Konkursu
Cześć kochani!
W końcu wyniki konkursu! cieszycie się? No więc na początku chciałyśmy powiedzieć żebyście się nie obrażali bo wszystkie prace były ładne ale my się zdecydowałyśmy na tą jedną ale był problem kogo wybrać?
1 miejsce zajmuje Ania O.(NA LILLA LOU Aganka)

2 miejsce Żelka2003

3 miejsce zajmują Akacja i Żelek


Gratulujemy po Nagrody dla pierwszego i drugiego miejsca wyślemy 8/9
stycznia prosimy też o wysłanie adresu tak jak pokazane na dole na e-mail julciarenda@onet.pl lub na e-mail majakarczmarczuk@gmail.com , lilu.i.avie.art@gmail.com oraz na pocztę lilla lou do użytkownika małpka7 lub Avie Art!
przykład wysyłania adresu
Ania Kowalska
ul.kwiatowa9/15
20-834 Białystok
W końcu wyniki konkursu! cieszycie się? No więc na początku chciałyśmy powiedzieć żebyście się nie obrażali bo wszystkie prace były ładne ale my się zdecydowałyśmy na tą jedną ale był problem kogo wybrać?
1 miejsce zajmuje Ania O.(NA LILLA LOU Aganka)
2 miejsce Żelka2003
3 miejsce zajmują Akacja i Żelek
Gratulujemy po Nagrody dla pierwszego i drugiego miejsca wyślemy 8/9
stycznia prosimy też o wysłanie adresu tak jak pokazane na dole na e-mail julciarenda@onet.pl lub na e-mail majakarczmarczuk@gmail.com , lilu.i.avie.art@gmail.com oraz na pocztę lilla lou do użytkownika małpka7 lub Avie Art!
przykład wysyłania adresu
Ania Kowalska
ul.kwiatowa9/15
20-834 Białystok
piątek, 1 stycznia 2016
Czy szycie i wyszywanie może być ciekawe?
Cześć Kochani!
Jak się macie w nowym roku? Ja wspaniale, a dzisiaj chciałam wam pokazać ,że szycie może być ciekawe!
Zacznijmy od ściegów:
można robić na drutach lub na szydełku:
drewniane druty
szydełko metalowe
jak się robi na drutach?
jak się robi na szydełku?
to z tego co wiem jest ścieg łańcuszkowy:)

na dzisiaj to tyle
Subskrybuj:
Posty (Atom)
